Tine 2.0 - en to sv_SE translation catalogue (20 entries)

en: Vacation Days
sv_SE: Semesterdagar

en: Employee | Employees
sv_SE[0]: Arbetstagare
sv_SE[1]: Arbetstagare

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Calendar
sv_SE: Kalender

en: Calendars
sv_SE: Kalendrar

en: Contract | Contracts
sv_SE[0]: Kontrakt
sv_SE[1]: Kontrakt

en: Country
sv_SE: Land

en: Birthday
sv_SE: Födelsedag

en: Loading calendar data...
sv_SE: Laddar kalenderdata...

en: Account
sv_SE: Konto

en: Number
sv_SE: Nummer

en: Street
sv_SE: Gata

en: Telephone Number
sv_SE: Telefonnummer

en: Cell Phone Number
sv_SE: Mobilnummer

en: Title
sv_SE: Titel

en: Last Name
sv_SE: Efternamn

en: First Name
sv_SE: Förnamn

en: Account Number
sv_SE: Kontonummer

en: edit private employee data
sv_SE: ändra privat information för arbetstagare

en: Edit birthday, account data and other private information of employee records
sv_SE: Ändra födelsedag, kontoinformation och annan privat information om arbetstagare
